Neo-Koloniyalistlerin aşı silahı ve yaklaşan kıyamet uyarısı

Dr. Bossche diyor ki, zararsız bir virüs ancak bu kadar etkili bir müdahale stratejisi ile kitle imha silahına dönüştürülebilirdi. Dünya halklarının “iyiliği” için aşı diye tepemize binen Bill Gates ve avanesinin aynı zamanda “dünya nüfusunun çokluğundan” şikâyet eden kişiler olması trajikomik bir durum değil mi? Bir iki eleştirsek hemen ayağa kalkan doktorlarımızdan, hâlâ tıp ve ilaç mafyasına teslim olmamış virologlarımızdan konuyu çok acilen ele alıp bu 5 sayfalık açık mektubu kamuoyu önünde tartışmalarını rica etsek çok şey mi istemiş oluruz?

Yaklaşık 5 sene kadar önce yani 2016 yılının ocak ayında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin birdenbire ortaya çıkarak “en etkilisini bulduk” demişti.

Haberin detaylarına inince anlıyorduk ki, Putin zaman zaman Afrika’yı kasıp kavuran Ebola virüsüne karşı geliştirdikleri bir aşıdan bahsediyordu.

Buldukları Rus aşısının diğer ilaçlara karşı daha etkili olduğunu iddia eden Putin, ”İyi bir haberimiz var, Sağlık Bakanı da bu konuyla ilgili açıklama yapacaktır. Rusya gerekli testlerden sonra bu zamana kadar dünyada kullanılan diğer ilaçlara kıyasla daha etkili olduğu saptanan Ebola virüsüne karşı ilacı buldu” demişti.